Poštovné

Objednávky nad 3000 Kč ...... 0,-
(poplatek za dobírku 40 Kč)
PPL - ParcelShop
platba předem   .................... 85,-
PPL - ParcelShop 
platba na dobírku  ................95,-
PPL - platba předem ............ 99,- 
PPL - dobírka ČR................ 109,-
PPL - platba kartou ............ 119,-
PPL - dobírka SK ............... 175,-

Ceny vč. DPH

Kontakt

KavaDomu.cz
prodej čaje a kávy

Volejte:
725 828 474

Pište:
obchod(at)kavadomu.cz
info(at)kavadomu.cz

Spokojení zákazníci

"Internetovy obchod kavadomu.cz mohu jen doporucit, nejen, ze ve me vypestovali absolutni zavislost na tmave cokolade od Monbany, ale jejich matovy caj Eilles tea diamond je naprosto neprekonatelny!"

Věra K., Praha


"Před dvěma lety jsme si domů zakoupili poměrně drahý kávovar Caffé Grande od firmy AEG/Electrolux. Než jsme objevili e-shop kavadomu.cz, řešili jsme neustále problém, kde sehnat kvalitní a chutnou zrnkovou kávu do přístroje. Využívali jsme nabídek různých malých prodejniček i řetězců. Ale byl to hon, když už nám nějaký druh zachutnal, příště jsme ho již nesehnali. Nyní máme absolutní klid a vůbec nic neřešíme. Nabídka kavadomu.cz je natolik široká a zároveň cenově zajímavá, že máme doma v zásobě vždy kvalitní kávu za dobrou cenu. A pokud bychom měli nějakou doporučit, pak máme dva tipy. Potřebujete-li kávu pro všední den, na níž si bezesporu pochutnáte, zvolte Lavazza Gran Aroma bar. Čekáte-li skutečné milovníky kávy, pak bychom doporučili značku Alfredo Primus Omnium. Je o něco dražší, ale vyplatí se to. O Vánocích jsme pili právě tuto kávu a sklízeli jsme vždy od svých hostů uznání. A to potěší :-).  A když už jsme u Vánoc, mnoho našich kamarádů dostalo dárky také z tohoto e-shopu. Podle ohlasu obdarovaných nejvíce bodů sklízely čaje od Eilles v hadrových sáčcích. Je to bomba :-) "

Alena a Jiří P., Prachatice


"Milí zákazníci, chci se s vámi podělit o zkušenosti s čaji Eilles. Jsem na nich v podstatě závislá, od té doby, co jsem je ochutnala, žádné jiné nepiji. Kvalita je prostě kvalita. Navíc jsem nesmírně spokojena s okamžitou dodávkou a milým a příjemným přístupem dodavatelů."
Radka V., Praha

"Děkuji za to, že jsem díky vám poznal naprosto skvělý bylinkový čaj Eilles. Mám svůj vlastní recept, a sice do hrnku bylinkového čaje dám navíc lžičku medu a je to super, mohu jen doporučit. Moje rodina se zase těší na zásilku čokolády značky Xocao od Darbovenu. Díky také za spolehlivé doručení zásilek :-)."

Vítek H.,Kladno


(13.2.2010) Dnes mi přišly v pořádku čaje, jsem z nich nadšená, to je dobrota jako blázen. Díky, určitě vás doporučím.

Radka Z., Nový Bor


(1.12.2011) Dobrý den, jsem moc s vašimi službami spokojena, zásilka došla v pořádku a děkuji. Naše spolupráce však nekončí, neboť si všechny čaje a kávy budu objednávat již jenom u vás.
Přeji hezký den
Lenka Marešová, Litoměřice


(28.8.2012) Dobrý den pane Janoušku, právě jsem obdržela zásilku kávy a velmi děkuji za Vaše služby, které jsou opravdu kvalitní jak po stránce kontaktu se zákazníkem, tak i v rychlosti vyřízení objednávky. Myslím, že se stanu Vaší stálou zákaznicí.

S pozdravem Hana Hindová


Pane Janoušku, dobrý den :-)

balíček mám v pořádku doma a čaje i kávu piji o 106 !! Jsou opravdu VYNIKAJÍCÍ a určitě si budu
objednávat i nadále ! ;-) Děkuji za perfektní a ukázkový obchůdek i milé jednání :-)

Mějte krásný den bez ohledu na počasí

Jindra Chajkinová


Chcete se podělit o zkušenosti při nákupu v eshopu KavaDomu.cz? Napište nám na info@kavadomu.cz, nebo na http://www.facebook.com/KavaDomu.cz.

KavaDomu.cz - zrnková a mletá káva, čaje, čokoláda a kávovary známých značek za rozumné ceny. Sunlight systems - tvorba e-shopů