Poštovné

Objednávky nad 3000 Kč ...... 0,-
(poplatek za dobírku 40 Kč)

PPL - ParcelShop
platba předem   .................... 85,-

PPL - ParcelShop 
platba na dobírku  ................95,-

PPL - platba předem ............ 99,- 

PPL - dobírka ČR................ 109,-

PPL - platba kartou ............ 119,-

PPL - dobírka SK ............... 175,-

Ceny vč. DPH

Kontakt

KavaDomu.cz
prodej čaje a kávy

Nově provozuje:
Nutamo a.s.
IČ 24256544

Volejte:
725 828 474

Pište:
obchod(at)kavadomu.cz
info(at)kavadomu.cz

Jsme plátci DPH.

Kontakty podrobněji

Příběh německého čaje Just-t
Obrázek sypaného čaje JUST TNěmecká značka čajů JUST T nabízí exkluzivně balené čaje s dlouholetou tradicí sahající do sedmdesátých let 20. století. Čaje JUST T jsou baleny v Hamburku a dováženy z vybraných čajových plantáží v Indii, Číně, Srí Lanky a Keni. Čaje JUST T  jsou mimořádně kvalitní a lahodné. Pocházejí ze zemědělství s ekologickou certifikací UTZ. Tyto čaje u nás nejsou dostupné v maloobchodní síti a svou nabídkou dokáží uspokojit i náročné milovníky čaje. V eshopu KavaDomu.cz nabízíme dvě verze balení tohoto čaje: pyramidové sáčky balené po patnácti kusech v průhledné krabičce a v prémiových nálevových sáčcích v balení po 20 kusech. Kompletní nabídku čajů JUST T si prohlédněte na tomto odkazu: https://www.kavadomu.cz/katalog/kava-caj-znacka/just-t.
 
Certifikace UTZ zaručuje, že čaje JUST T jsou dodávány v bio kvalitě. Pěstování čaje a jeho výroba jsou v souladu s férovým přístupem k přírodě a lidem, kteří se jeho produkci podílejí. Zároveň čaje neobsahují žádné pesticidy, které pěstitelé často používají na ochranu plodin před škůdci.
 
KavaDomu.cz - zrnková a mletá káva, čaje, čokoláda a kávovary známých značek za rozumné ceny. | vytvořeno Sunlight webdesign - e-shop Sun-shop 2.11.3